Beydağ Hurda konusunda tüm hurdaları müşterilerimize özel fiyatlar ile evleriniz veya iş yeri , ofislerde alıyoruz. Şirketimiz devamlı olarak müşteri kazanmaya odaklı ve profesyonel bir hizmet siz müşterilerimize sağlamaktadır. İzmir Hurdacı olarak sizlere her daim 7/24 hizmet olanağı saklamaktayız. Profesyonel Geri Dönüşüm sektöründe daima öncü olmaktayız. Beydağ Hurdacılık olarak daima müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Tüm geri dönüşüm kapsamına giren demir , bakır , alüminyum , prinç , kurşun , gibi metalleri kapsayan alımlar yapmaktayız.

İzmir Hurdacılık alanında yılların bizlere verdiği tecrübeler ile tüm alımlarınızı yerinden yapmaktayız. Türkiye genelinde büyük bir marka haline gelmiş olan firmamız Sildağ Hurdacılık siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti daima en yakın şekilde vermektedir. Beydağ hurda konusunda son derece araç filomuz ve son sistem iş makinelerimiz ile tüm geri dönüşüm malzemelerinizi ülkemize devamlı olarak kazandırılmaktadır. Beydağ En Yakın Hurdacı olarak her daim bir telefon kadar sizlere yakınız. Alanında uzman kadromuz ile siz müşterilerimizi her konuda aydınlatıyoruz.

Beydağ Hurda konusunda Daima Siz müşterilerimize profesyonel bir geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.