Dikili Hurda alımlarınızı problemsiz bir biçimde ev iş yerlerde yapıyoruz. Her nevi hurdalarını Dikili hurdacılık işi olarak alım yapıyoruz. Tüm malzemelerinizi sizlere tekrar geri dönüşüm olarak geri kazandırıyoruz. Dikili Hurdacı olarak tüm eski eşyalarınızı ve malzemelerinizi şirketimiz ekonomiye tekrar dönüştürme yaparak tekrar kazandırıyor. Profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bir çok araç ve iş makinelerimiz ile ev ya da depolarda problemsiz alım yapıyoruz.

dikili hurda
dikili hurda

Hurdacılık alanında oldukça profesyonel ve uzman sistemlerimiz ile tüm demir , bakır , alüminyum , kurşun , krom gibi pek çok madenleri problemsiz olarak alıyoruz. Türkiye genelinde bir marka olmuş olan Sildağ hurdacılık işi Geri Dönüşüm hizmetimiz 2000 senesinden beri Dikili Hurdacılık alanında kesintisiz devam etmektedir. Siz müşterilerimiz artık çok basit yöntemler ile bize ulaşıp tüm hurda ve malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Bina Yıkımı gibi geri dönüşüm , hurdacılık işi  , gibi pek çok departmanda hizmet sağlamayı başaran şirketimiz sizlere bütün hizmetlerde kolaylıkla hizmet vermektedir. Dikili Kablo Hurdası , gibi pek çok faaliyetlerde bulunan firmamız alanında öncü şirket olma yolunda durmaksızın ilerlemektedir. İzmir Hurdacılık alanın’da markalaşan senede yoğun derecede çöpe atılan malzemeleri tekrar ülkemize tekrar kazandırmak gerçekten bizleri memnun etmektedir. Dikili Geri Dönüşüm olarak sizlere daima uzman olarak hizmet sunuyoruz.

Hiç bir zaman bu durumları söz konusu etmeyin çünkü şirketimiz sizlere nitelikli ve en kaliteli hizmeti sunmak için pek çok departmanda , girişim yapmaktadır. Profesyonel hizmetler bakımından sürekli olarak araştırmalar yapmaktadır. Biz daima işimizi en iyi biçimde , en uzman hurdacılık işi olarak yapmaktayız. Hurdacı olarak tüm ağır işlerin altından kolaylıkla gelebiliyoruz. İzmir Hurdacı sizlere hizmet sunmaya her zaman hazırdır.

Dikili Hurda alanında firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.