Evka 1 Hurda firması olarak siz müşterilerimize kaliteli bir hurdacılık hizmetini en büyük hedef edinmiş ve İzmir Hurdacı olarak sizlere profesyonel bir geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Tüm Türkiye genelinde büyük bir marka haline gelmiş olan şirketimiz Sildağ Hurdacılık yılların bizlere vermiş olduğu tecrübe ile artık tüm hurdaları en uygun fiyata alıp tekrar ülke ekonomisine geri kazandırılmaktadır.

evka 1 hurda
evka 1 hurda

Hurdacılık alanında yaklaşık 20 yıldan beri İzmir bölgesin’de kaliteli bir hizmet olanağı siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Tüm hurdaları araba hurdası , bakır hurdası , demir hurdası , alüminyum hurdası , döküm hurdası , ve bir çok madenleri siz değerli müşterilerimiz’den uygun fiyatlara alıp Evka 1 Hurdacı olarak sizlere tekrar kazandırılmaktadır.

Kaliteli , Uygun , Profesyonel Çözüm , Geri Dönüşüm  Hizmeti

Evka 1 Geri Dönüşüm olarak tüm kullanmadığınız madenleri artık şirketimiz tarafından değerlendirilmektedir. Büyük müşteri potansiyeline kavuşan şirketimiz Hurda konusunda yılların tecrübesi ile Hurda Sökümü ve bir çok sorunlarınızı kesinlikle çözmektedir. Evka 1 Eskici konusunda siz değerli müşterilerimizi tatmin edici uygun fiyatlar verilmektedir.

Evka 1 Hurda alımlarınız değerinde yapılmaktadır. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ