Göztepe Hurda şirketi olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet olanağı sağlıyoruz. Tek telefon ile kolay , basit ve başarılı bir hizmet işlemi yapmaktayız. Kaliteli bir hurdacı firmamız olarak tüm geri dönüşüme gönderilecek malzemeleri değerinde alım yapmaktayız. Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız. Şirketimize talepte bulunabilirsiniz. Göztepe Geri Dönüşüm olarak sizlere daima bir telefon kadar yakın olmaktayız.

Artık sakladığınız tüm hurdaları değerinde alıyoruz..

Göztepe Hurda Fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyatlara tüm madenleri ve demirleri sorunsuz alım yapmaktayız. Sizlerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız şirketimiz sizlere özel olarak araç yönlendirmektedir. İzmir Hurdacı olarak tüm işlemlerinizi sorunsuz olarak yapmaktayız. Yılların bizlere verdiği tecrübeler ile Hurda sektöründe Sildağ hurdacılık ve Geri dönüşüm olarak sizlere sorunsuz bir hizmet veriyoruz.

göztepe hurda
göztepe hurda

Hurdaları Değerlendirmek mi ? İstiyorsunuz ?

Hurdaları değerlendirmek için doğru adrestesiniz. Tüm hurdaları yerinde görmek amaçlı sizlere özel görevlendirdiğimiz personelimiz tarafından öncelikle keşif yapılmaktadır. Keşif sonrası siz değerli müşterilerimize yerinde fiyatlandırma hizmeti sunulmaktadır. En İyi Hurdacı olarak sizlere kaliteli bir Geri Dönüşüm hizmeti veriyoruz. Demir Hurdası , Bakır Hurdası , ve tüm malzemeleri sorunsuz alıyoruz.

Göztepe Eskici olarak sizlere en yakın hurdacılık hizmeti veriyoruz. Göztepe bölgesinde ve İzmir genelinde kesintisiz ve sorunsuz hizmet imkanları ile ve tüm hurdaları değerinde alım yapıyoruz. Göztepe En Yakın Hurdacı olarak sizlere hizmet vermenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Göztepe hurda alanında büyük tecrübeler kazanmış bulunmaktayız.

Göztepe Hurda Alan Firmalar arasında öncü olmaktayız. Bizlere ulaşabilmek için lütfen TIKLAYINIZ.