Hurdacılık konusun’da daima müşterilerimizi en detaylı konularda gerekli bilgileri aktarmaktayız. Eski dönemler’de genel itibari ile tüm hurdalar çöpe atılmaktadır. Ve sahip çıkmayan pek çok insan olmuştur. Fakat 2000 senenin’da firmamız bu durumu her zaman göz önünde bulundurdu ve bu duruma bir çözüm hedeflenmiştir. Tüm hurdaları genel itibari ile değerin’den alıp ülkemize büyük kazanımlar elde etmek amaçlarına ulaşılmaktadır.

Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Alanın’da kuruluşumuz.

Firmamız kuruluşundan sonra pek çok ekipman ve araçlarımız ile ülke genelin’de çok büyük hizmetlere imza atmaktadır. Hurda alanı sürekli olarak büyüyen ve dünya genelin’de çok büyük bir tercih ve meslek haline gelmiştir. Tüm ülkeler kendi geri dönüşüm platformlarını kurmaktadır. Fakat ülkemize bu konular’da katkı ve destek hedefleri ile şirketimiz kurulmuştur. Tüm Geri Dönüşüm malzemelerini ülkemize kesintisiz olarak hizmet sunuyoruz. Ve bu şekilde pek çok Kablo Hurdası , Demir Hurdası , İnşaat Hurdası kazandırıyoruz.

hurdacılık
hurdacılık

Demir Hurdası Nasıl Değerlendirilir.

Şirketimiz siz kıymetli müşterilerimiz’den almış olduğu tüm demir ve metalleri fabrika yolları ile katkı maddesi haline getirerek siz müşterilerimize geri kazandırmaktadır. Ve bu tekrar geri dönüşüm olarak İnşaat Hurdası , Otomobil sanayi , ve metal sanayisi alanın’da sizlere tekrar sunulmaktadır.

Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Alanın’da büyüyoruz.

Sildağ Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimiz hızla büyümektedir. Ve alanın’da başarılı hizmetler vermeyi sürdürmektedir. Sildağ Hurdacılık İzmir , Ankara , İstanbul , Manisa , Kayseri , Bursa , Tekirdağ gibi pek çok il ve ilçede uzman hurdacılık işi hizmeti sunmaktadır. Tüm demir ve Hurdaları uygun bir biçimde geri almaktadır. Siz müşterilerimiz metalleri en değerin’den alıp tekrar size kolaylık ile sunuyoruz.

Hurdacılık Firması Profesyonel Çözüm

En iyi uzman çözümleri siz saygı değer müşterilerimize sunuyoruz. Hurda sektörün’de yapmış olduğunuz sorgularda pek çok hurda şirketi ile karşılaşabilirsiniz. Fakat hurda alımı yapan yerler araların’da , İzmir Hurdacısı olarak tüm hurdaları bedava dağıttığı keşif ve hemen nakit ödeme ile alım yapıyoruz.

Biz Hurda alanın’da büyük başarıları hedeflenmiş bulunmaktayız. Siz saygı değer müşterilerimize devamlı olarak güncel kalıyoruz. Öncü olan firmamız profesyonel  olarak maden ve demir , geri dönüşüm sektörün’de büyük olma hedefleri ile her geçen zaman içerisin’de  sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeye devam edecektir.

İzmir hurdacısı olarak tüm çeşit hurdaları alım işlemi yapıyoruz. Tüm hurdaları ayırt etmeden değerin’de problemsiz olarak alıyoruz. Hurda metalleri genel itibari ile geri dönüşüm yapıldıktan sonra yapısal her hangi bir özelliklerini kaybetmesi söz konusu değildir.
Bu durum sayesin’de dünyada her yıl yaklaşık 500 000 000 ton hurda ve metaller geri dönüştürülebiliyor. Bu metal ise Çinko , bakır , demir , alüminyum , krom , çelik , döküm vb. Gibi malzemeler olmaktadır.

Artık sizlere Hurdacılık Alanında kesintisiz. Bir hizmet sunuyoruz. Bizlere ulaşmak için TIKLAYIN.