Özdere Hurda alanında büyümüş olan firmamız siz saygı değer müşterilerimizin tüm hurdalarını değerinde almaktadır. Çöpe atacak olduğunuz hurda ve geri dönüşüm malzemelerinizi değerinde alım yapmaktayız. Türkiye genelinde başarılı firmalar arasında olan SİLDAĞ HURDACILIK firmamız güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet siz değerli müşterilerimize vermektedir. Özdere Hurdacılık olarak devamlı olarak ileriye yönelik çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Profesyonel olarak alım yapan geri dönüşüm firmamız olan Özdere Hurda Fiyatları olarak sizlere ve piyasaya göre en cazip fiyat seçenekleri sizlere sunmaktadır. Özdere hurda alanında her daim yeniliklerle geri dönüşüm alanında dünya devleri firmalar ile yarışmak ve ülkemizin ekonomisine büyük bir katkıda bulunan firmalar arasına girebilmek en büyük hedefimiz olmaktadır. Hurdacılık denilince genelde bir çok geri dönüşüm malzemesi çöpe atılmaktadır. Fakat şirketimiz bu tarz sorunları tamamıyla ortadan kaldırmak amaçlı iyi bir hizmet sergilemektedir.

özdere hurdacı
özdere hurdacı

İzmir merkezli olarak İzmir’in ve Türkiye’nin bir çok il ve ilçelerinde geri dönüşüme katkı için çalışmalar yapmaktayız. Markamızı geliştirmek için bir çok farklı boyutlarda girişimlerimiz olmaktadır.  Özdere Geri Dönüşüm alanında bir çok yatırımlarımız yoğun derecede olmaktadır.

Hurdaları Geri Dönüşüme Vermek Mi İstiyorsunuz ? O halde doğru adrestesiniz.

Özdere İzmir’in en iyi yazlık merkezlerinden bir yeri olmaktadır. Bir çok firma bu alanlarda faaliyet göstermektedir. Biz şirketimiz olarak bu bölgede çalışmalar başlatmış bulunmaktayız. Tüm hurda ve ürünlerinizi tekrar geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 Özdere Anahtar Kelimeler:

Hurdacı Özdere ,
İzmir  Özdere ,
Özdere İstanbul,
Özdere Hurda Alım Satım,
Özdere Hurda Demir,
Özdere Hurda Alüminyum,
Özdere Hurda Bakır,
Özdere Hurda Sarı,
Özdere Hurda Çinko,
Özdere Hurda Krom,
Özdere Hurda Kablo,
Özdere Hurda Demir,
Özdere Hurda Bakır,
Özdere Hurda Paslanmaz,
Özdere Hurda Alüminyum
Özdere Makina Hurdaları,
Özdere Hurda Çinko,
Özdere Sarı Hurda,
Özdere Hurdacı,
Özdere Hurdacıları,
Özdere Hurda Krom,

Siz saygı değer müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Özdere Hurdacı olarak detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.