Yelki Hurda firması olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetin gururunu yaşamaktayız. Türkiye genelinde yıllardan beri vermiş olduğumuz geri dönüşüm hizmetini sevgi ve gurur ile yapmaktayız. Yelki Hurdacı olarak kesintisiz hizmet ile tüm hurdaları değerinde almaktayız. Diyelim ki ? Elinizde kullanmadığınız malzemeler var bunları değerlendirmek istiyorsunuz ? Bu hiç sorun değil her zaman bir telefon kadar size yakın bulunmaktayız. Her daim olarak Yelki Hurdacılık şirketimiz özel araç ile gelip malzemelerinizi değerinde almaktadır.

yelki hurda
yelki hurda

Hurdacılık Hizmeti Nedir ?

Hurdacılık hizmeti konularında bir çok makale ile siz müşterilerimize gerekli detayları bildiriyoruz. Hurdacılık eski ürünler ve yıllarca saklanmış bir çok malzemedir. Bu malzemeler demir , bakır , alüminyum , kurşun , gibi bir çok kapsam içeren şeylerdir. Yelki Hurdalarımı Satmak İstiyorum. Demeniz ile şirketimiz için yeterli olmaktadır. Yelki Geri Dönüşüm Firması olarak klasik malzemelerinizi en değerinden ve piyasa değerinden almaktayız. İzmir Hurdacılık alanında büyük geniş kadrosu ve son model araç filosu ile sizlere en iyi hizmeti sunan şirketimiz profesyonel bir hizmet ile sizlerle olmaktadır.

Geri Dönüşüm Hizmeti

Geri Dönüşüm hizmetimiz ile profesyonel bir şekilde siz saygı değer müşterilerimize başarılı iyi hizmetler sunuyoruz. Tüm ürünlerinizi tekrar siz saygı değer müşterilerimize kazandırılır. Biz her zaman işimizi gurur ile yapmaktayız. Hurdacılık alanında devamlı olarak büyümeler devam etmektedir. Hurda Fiyatları konusunda sizleri hurdaları gördükten sonra fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Bizimle devamlı olarak iletişim kurabilirsiniz. Biz daima sizlere vermiş olduğumuz hizmeti severek yapmaktayız. Ülke genelinde iyi bir firma haline gelmiş olan şirketimiz Sildağ Hurdacılık Geri Dönüşüm firmamız profesyonel olarak hizmetine devam etmektedir.

Yelki Hurda konusunda aklınızdaki bütün cevapları sunuyoruz. Bizlere ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ.