İstanbul SİLDAĞ Hurdacılık olarak, bina yıkımı işlerinizi uzman kadromuz ile iş güvenliği hassasiyetini gözeterek, çevreye zarar vermeden, titizlikle sonuçlandırıyoruz.

Bina yıkımı hassas bir işçilik gerektirmekte olup, bina yıkımının işin uzmanı olmayan kişilere yaptırılması telafisi olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu durum, Bina Yıkımı sırasında ederinin üzerinde bir maliyetle karşılaşmanıza neden olabilir. Ayrıca işin sonuçsuz kalması ve cezai yaptırımlara maruz kalma riskini de beraberinde getirir.

Bina Yıkımı
Bina Yıkımı

İstanbul Hurdacı olarak, öncelikle bina yıkımının yapılacağı alanı bilir kişiler ile etüt ediyor, uygun araç ve gereçleri belirliyoruz. Bina yıkımı öncesi çevrenin güvenliğini sağlıyor, elektrik, su ve doğal gaz gibi güvenliği tehdit eden unsurların kapatılmasını sağlıyoruz. Gerekli izinlerin alınmasının ardından işinde profesyonel kadromuzla, bina yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı öncesinde izni alınmış olan alana, toplanılan moloz ve hafriyatı boşaltıyoruz. Bina yıkımı tamamlandıktan sonra ise çevre temizliğinin ardından, bina yıkımını sorunsuz bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

İşi uzman olanına , yani bizlere bırakın, siz arkanıza yaslanın ve rahat olun.

Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güvenidir.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 

Bizlere Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ