Bornova Hurdacı İzmir Bornova bölgesinde tüm hurda ve eski eşyalarınızı cazip fiyatlara alım sağlamaktadır. Evlerinize veya iş yerlerinize yönlendirmiş olduğumuz aracımız ve personellerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktayız. İzmir Bornova Hurdacı şirketimiz sizlere  kurumsal hizmet sağlama hedeflerine durmadan devam etmektedir. Bornova bölgesinde yıllardan beri profesyonel bir hurdacılık hizmeti sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin tüm hurdalarını piyasa değerinde alım yapmaktayız.

bornova hurdacı
bornova hurdacı

Bornova Hurda Fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize şirketimiz tarafından tüm hurdalara fiyat teklifi yapılmaktadır. İzmir Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimizin tüm hurdalarını uygun fiyatlara alım yapmaktayız. Ve değerinde alım yapmaktayız. Tüm sökülmesi gereken hurdaları sorunsuz bir şekilde söküm işlemi yapmaktayız. Son model ekipmanlarımız sayesinde şirketimiz sizlere profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Türkiye genelinde bir marka haline gelmiş olan Sildağ Hurdacılık şirketimiz sizlere çok daha iyi bir hizmet sağlamak için devamlı olarak büyümeye devam etmektedir.

İzmir Hurda Fiyatları konusunda siz müşterilerimize memnun olacağınız bir hizmet sağlamaktayız. Türkiye genelinde büyük bir şirket haline gelmemiz daima siz müşterilerimize sağlamış olduğumuz kaliteli hizmeti sayesinde İzmir Hurdacılık sektöründe tam 20 yıldan beri sizlere kaliteli kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Bornova Hurda olarak daima siz müşterilerimize profesyonel bir hurdacılık hizmeti sağlamaktayız. Demir , Bakır , alüminyum , kurşun , Prinç , Karton , Plastik , Sarı , bu saydığımız metal ve bir çok maden ve demir geri dönüşüm konusunda hizmet sağlamaktayız.

Bornova en yakın hurdacı
Bornova en yakın hurdacı

İzmir Bornova Geri Dönüşüm Hizmetleri

İzmir Bornova Geri Dönüşüm konusunda şirketimiz ismini duyurmuş ve ülke genelinde büyük bir şirket haline gelmiş bulunmaktadır. Tüm İzmir bölgesine yoğun bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Bornova Eskici olarak ta tüm inşaat hurdaları veya evlerinizde biriktirmiş olduğunuz hurdaları sorunsuz bir şekilde alım sağlamaktayız. Bornova En Yakın Hurdacı olarak sizlere yakın ve ilgili bir hizmet sağlamaktayız. Yaz sezonunda onca tempo olmasına rağmen sizlere kesintisiz bir hizmet sağlamaktayız. Bornova hurdacı olarak aramanız ve şirketimizi tercih etmeniz hem ülkeye hem sizlere bir kazanç olarak dönmektedir. Bir çok hurdacılık şirketi arasında şirketimiz kesintisiz bir hizmet vermektedir. Bornova Bina Yıkımı konusunda ise uzmanlaşmış personel kadromuz ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Bornova Hurda Sökümü konusunda uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bizlere ulaşabilmek için Bornova Hurdacı olarak sizlere hizmet vermenin onurunu ve gururunu yaşamaktayız.