İzmir Hurdacı

İzmir Hurdacı yıllardan beri hizmetinizde her türlü kullanmadığınız ikinci el  demir, metal , alüminyum , bakır , kurşun , pirinç , her nevi hurdaları ve malzemelerinizi ülkemize ve çevreye kazandırmak amaçlı geri dönüşüm hizmetinde hızlı bir şekilde güven ve hizmet memnuniyetini göz önünde bulundurarak devam etmektedir. Sildağ hurdacılık tüm Türkiye olmak üzere İzmir merkez olmak üzere ege bölgesinde bir çok il ve ilçeye hizmet vermeye devam etmektedir. Hurdacı İzmir Hızla büyümekte ve kaliteli hizmet vermenin yollarında adım adım ilerlemektedir.

"<yoastmark

İzmir Hurdacı siz değerli müşterilerimizin desteğiyle alanında öncü olmuş ve devamlı olarak gelişmekte olan firmamız doğa , çevre temizliği göz önünde bulundurularak ülke ekonomisine katkı ve müşteri memnuniyeti daima hassas tutulmaktadır. İzmir sildağ hurdacılık ikinci el buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi ekonomik değerde almaktadır. Geri dönüşüm sektöründe öncü olmamız değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet vermek ve ülkemizin ekonomik değerleri tekrar kazandırmak hedefiyle ilerlemektedir.

İzmir Hurdacı‘ta sektör ve alanımızda hurdacılık ,bina yıkımı , fabrika , fuar , ve bir çok hizmetler vermekteyiz. Bina yıkımı alanında uzmanlaşmış personellerimiz ve gerekli araçlar ve çevre güvenliğini hassas tutarak sağlıklı bir şekilde hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz

Hizmet Bölgelerimiz

Kuşadası Hurdacı

İzmir Hurdacı

Buca Hurdacı

Alsancak Hurdacı

 

 

Bizlere ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir