Hangi lokasyonlardan hurda alımı yapıyorsunuz?

İzmir’in tüm ilçeleri ven tüm Türkiye’de hurda alım-satım hizmeti vermekteyiz.

Hurda satışı yapmak istiyorum, ödememi nasıl alabilirim?

İşinde uzman ekiplerimiz miktarına bakmadan size ulaşır ve hurdalarınızı o günkü güncel değerinden hesaplayarak anında nakit ödeme gerçekleştirir.

Neler hurda olarak kabul edilir?

Evinizde kullanmadığınız ya da arızalı olan demir, alüminyum, bakır, vb. gibi metal ihtiva eden eşyalarınızdan tutun da, kablo, plastik, bidon, varil, vb. gibi her türden hurdalarınızı yerinde alıyor ve nakit olarak ödemeyi gerçekleştiriyoruz.

Hurdaların fiyatlandırılması ne şekilde yapılıyor?

Bilindiği üzere hurda fiyatları niteliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Demir, bakır, alüminyum gibi hurdalar dünya borsalarında işlem görmekte olup, güncel fiyatlar o günkü değerinden yansıtılmaktadır. Kağıt, plastik, kablo gibi hurdalarınız için de gerekli ayrıştırma ve uzman ekiplerimizin incelemesi neticesinde fiyatlandırılır ve en yüksek değerinden kazanç sağlamanız için çalışma yapılır.

Hurda alımı için minimum miktar nedir?

Hurda alımlarımızı miktar gözetmeksizin alıyoruz. Tek yapmanız gereken, hurda alımı için öncesinde bizi aramanız ve ön bilgi olarak elinizdeki hurdaları bizimle paylaşmanız. Ekibimiz sizi en doğru şekilde bilgilendirerek yönlendirme sağlayacaktır.

Kentsel dönüşüme uğrayacak apartmanımızın yıkım işini yapabiliyor musunuz? Maliyeti ne şekilde bize yansır?

Her türden bina yıkım işini üstlenmekteyiz. İlk olarak uzman ekibimiz ile birlikte binanızın yıkımı ile ilgili tüm kontrollerini yapıyor, oluşabilecek maliyetleri hesaplıyoruz. Sonrasında gerekli izinleri alıyor ve yıkım işlemlerine başlıyoruz.

Bina yıkımında maliyetleri düşürebilmek için ne yapmalıyız?

Binanızın yıkımı sırasında açığa çıkan hurdalarınızı, yıkım sırasında ayrıştırıyoruz ve güncel fiyatlarını belirleyip maliyetinizi minimuma indiriyoruz. Unutmayın, hurdalarınız da bir değer ve şirketimiz değerinde fiyatlama yaparak sizi ek bir maliyet çıkarmadan, yıkım işleminizden tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Ne büyüklükte yıkım işlerini yapabiliyorsunuz?

20 yıla dayanan birikimimiz, ekipman ve uzman kadromuz ile müstakil evinizden bina yıkımına, otel yıkımından fabrika yıkımına kadar her türde ve büyüklükte yıkım işini kaliteli ve çevreye zarar vermeden gerçekleştiriyoruz.
Yıkım esnasında ortaya çıkan hurdalarınızın değerini belirleyip maliyetlerinizi azaltıyor, iş tamamlandıktan sonra ek maliyet ve cezai yükümlülüklerle karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Yıkım süreci ile ilgili izinleri kim alıyor?

Yıkım süreci öncesi ve sonrasında gerekli olan izinleri sizin için alıyor, bu konudaki tecrübe ve bilgi birikimimiz ile sizi bu konuların dışında tutup rahat etmenizi sağlıyoruz.
Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve işin doğru şekilde gerçekleşmesidir.

Atık ve molozlarımızı çöpe atarsak bize ne gibi bir zararı olur?

Atık ve molozların çöpe, sokağa ya da belirlenen yerler dışına atılması halinde, kişiler cezai işlemlere tabi olmaktadır. Bu cezai işlemler, 5326 sayılı Kabahatler Kanunu’nun 42. maddesinin, 4. fıkrasında; geçtiği şekilde, gerçek kişiler için 100 TL’den 3 bin TL’ye, tüzel kişiler için 5 bin TL’ye kadar değişkenlik göstermekle birlikte, işin mahiyetine göre yukarı yönde değişime de uğrayabilmektedir.
Firmamız, sizin için bu işlemleri yönetir ve herhangi bir cezai işleme maruz kalmanızı önler. Bu yüzden işinizi bizim gibi uzman kişilere vermeniz sizi ek yüklerden kurtaracaktır.

Moloz ve atıklarımız içerinde hurda varsa ne yapıyorsunuz?

Şayet sitemizde detaylandırmış olduğumuz her türden hurdayı tespit ettiğimiz taktirde, ayrıştırıyor ve fiyatlandırma yapıyoruz. Bu şekilde atık ve molozlarınızda yer alan hurdalarınızdan kar etmenizi, maliyetlerinizi minimum seviyeye çekmenizi hedefliyoruz.

Atık ve molozlarımızı nereye götürüyorsunuz?

Firmamız, tüm işlemler tamamlandıktan sonra, moloz ve atıklarınızın nakliyesini belediyelerin belirlemiş olduğu, önceden izni alınmış alanlara boşaltmaktadır.
Unutmayın ki firmamız, çevreyi ve doğayı korumanın bilinciyle çalışmakta, geri dönüşüme destek vererek daha iyi bir gelecek yaratmayı hedeflemektedir. Sizin katkınızla bunu başarabilir, beraber büyüyerek ülkemiz ekonomisine birlikte katkı sağlayabiliriz.